Koti > Tuotteet > Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit > Ferrite Cores > B65807J0315A048
B65807J0315A048
B65807J0315A048
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B65807J0315A048 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B65807J0315A048
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE RM 315NH N48 2PCS
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero B65807J0315A048 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE RM 315NH N48 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75810 pcs Tietolomake B65807,08,21, B65659
Kategoria Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit Leveys 8.20mm
Toleranssi ±3% Toimittaja Device Package RM 6
Sarja B65807 Muut nimet B65807J 315A 48