Koti > Tuotteet > Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit > Ferrite Cores > B65811F0250A048
B65811F0250A048
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B65811F0250A048 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B65811F0250A048
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE RM 250NH N48 2PCS
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B65811F0250A048 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE RM 250NH N48 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 66638 pcs Tietolomake B65811,12 Series
Kategoria Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit Leveys 11.00mm
Toleranssi ±3% Toimittaja Device Package RM 8
Sarja B65811 Muut nimet 495-76953-3
B65811F 250A 48