Koti > Tuotteet > Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit > Ferrite Cores > B65843A0100A057
B65843A0100A057
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B65843A0100A057 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B65843A0100A057
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE EP 100NH T57 2PCS
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero B65843A0100A057 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE EP 100NH T57 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 132399 pcs Tietolomake B65843A,44 Series Datasheet
Kategoria Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit Leveys 9.00mm
Toleranssi ±3% Toimittaja Device Package EP 13
Sarja B65843A Muut nimet B65843A 100A 57