B72210S0111K151
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72210S0111K151 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B72210S0111K151 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1500 pcs | 3000 pcs | 7500 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 10500 pcs | 37500 pcs | 75000 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B72210S0111K151 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 513613 pcs | Tietolomake | B722x StandarD Series |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 180V |
| Varistorin jännite (min) | 162V | Varistorin jännite (maksimi) | 198V |
| Sarja | StandarD | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | Disc 10mm | Muut nimet | 495-76420-2 B72210S 111K151 B72210S0111K151-ND B72210S111K151 S10K115G5 S10K115G5-ND |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 150V | Suurin AC volttia | 115V |
| Valmistajan toimitusaika | 17 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| energia | 18J | Yksityiskohtainen kuvaus | 180V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm |
| Nykyinen - Surge | 2.5kA | Kapasitanssi @ Taajuus | 580pF @ 1kHz |