Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72210S0681K101
B72210S0681K101
B72210S0681K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72210S0681K101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72210S0681K101
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B72210S0681K101 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 168518 pcs Tietolomake B722x StandarD Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 1.1kV
Varistorin jännite (min) 990V Varistorin jännite (maksimi) 1.21kV
Sarja StandarD Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 10mm Muut nimet 495-4648