Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72214S0400K151
B72214S0400K151
B72214S0400K151
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72214S0400K151 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72214S0400K151
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B72214S0400K151 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 201833 pcs Tietolomake B722x StandarD Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 68V
Varistorin jännite (min) 61.2V Varistorin jännite (maksimi) 74.8V
Sarja StandarD Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Disc 14mm Muut nimet 495-76437-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 56V Suurin AC volttia 40V
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 13J Yksityiskohtainen kuvaus 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Nykyinen - Surge 1kA Kapasitanssi @ Taajuus 3550pF @ 1kHz