B72220Q0231K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72220Q0231K101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B72220Q0231K101 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | VARISTOR 360V 15KA RADIAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B72220Q0231K101 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 360V 15KA RADIAL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 102004 pcs | Tietolomake | B722x Series, EnergetiQ |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 360V |
| Varistorin jännite (min) | 324V | Varistorin jännite (maksimi) | 396V |
| Sarja | - | Pakkaus | Bulk |
| Käyttölämpötila | -45°C ~ 105°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 300V | Suurin AC volttia | 230V |
| Valmistajan toimitusaika | 17 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| energia | 180J | Yksityiskohtainen kuvaus | 360V 15kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial |
| Nykyinen - Surge | 15kA | Kapasitanssi @ Taajuus | 1350pF @ 1kHz |