Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72220S0301K151
B72220S0301K151
B72220S0301K151
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72220S0301K151 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72220S0301K151
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 470V 8KA DISC 20MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B72220S0301K151 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 470V 8KA DISC 20MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 97540 pcs Tietolomake B722x StandarD Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 470V
Varistorin jännite (min) 423V Varistorin jännite (maksimi) 517V
Sarja StandarD Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Disc 20mm Muut nimet 495-5970-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 385V Suurin AC volttia 300V
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 173J Yksityiskohtainen kuvaus 470V 8kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Nykyinen - Surge 8kA Kapasitanssi @ Taajuus 780pF @ 1kHz