Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72220T2621K105
B72220T2621K105
B72220T2621K105
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72220T2621K105 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72220T2621K105
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 1000V 10KA 3SIP
(Yhdysvaltain dollareina)
1680 pcs
Product parameter
Osa numero B72220T2621K105 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 1000V 10KA 3SIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 87292 pcs Tietolomake T20 Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 1kV
Varistorin jännite (min) 900V Varistorin jännite (maksimi) 1.1kV