B72225S4441K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72225S4441K101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B72225S4441K101 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | VARISTOR 715V 20KA DISC 27.5MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1200 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B72225S4441K101 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 715V 20KA DISC 27.5MM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 38721 pcs | Tietolomake | B722x Type, S25 Series |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 715V |
| Varistorin jännite (min) | 643.5V | Varistorin jännite (maksimi) | 786.5V |
| Sarja | SuperioR, S25 | Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | Disc 27.5mm | Muut nimet | S25K440E4R12 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 585V | Suurin AC volttia | 440V |
| Valmistajan toimitusaika | 17 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| energia | 710J | Yksityiskohtainen kuvaus | 715V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 27.5mm |