B72280B0441K001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72280B0441K001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B72280B0441K001 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | VARISTOR 715V 100KA CHASSIS |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
Product parameter
| Osa numero | B72280B0441K001 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 715V 100KA CHASSIS | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 808 pcs | Tietolomake | Block Varistors HighE Series |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 715V |
| Varistorin jännite (min) | 643.5V | Varistorin jännite (maksimi) | 786.5V |
| Sarja | HighE | Pakkaus | Bulk |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 585V | Suurin AC volttia | 440V |
| Valmistajan toimitusaika | 18 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| energia | 2350J | Yksityiskohtainen kuvaus | 715V 100kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc |
| Nykyinen - Surge | 100kA | Kapasitanssi @ Taajuus | 8100pF @ 1kHz |