Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72500T200K60
B72500T200K60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72500T200K60 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72500T200K60
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 33V 30A 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero B72500T200K60 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 33V 30A 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 693745 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 33V
Varistorin jännite (min) 29.7V Varistorin jännite (maksimi) 36.3V
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount, MLCV
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 26V
Suurin AC volttia 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 0.20J Yksityiskohtainen kuvaus 33V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Surge 30A