Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72510S2170K62
B72510S2170K62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72510S2170K62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72510S2170K62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 25V 30A 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B72510S2170K62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 25V 30A 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 321797 pcs Tietolomake CTVS, Automotive SMD
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 25V
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount, MLCV
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 22V
Suurin AC volttia 17V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 0.10J Yksityiskohtainen kuvaus 25V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Nykyinen - Surge 30A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz