Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72520T0300K062
B72520T0300K062
B72520T0300K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72520T0300K062 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72520T0300K062
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 47V 200A 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B72520T0300K062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 47V 200A 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 286625 pcs Tietolomake CTVS Standard Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 47V
Varistorin jännite (min) 42.3V Varistorin jännite (maksimi) 51.7V
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet 495-2602-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 38V Suurin AC volttia 30V
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 1.1J Yksityiskohtainen kuvaus 47V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Nykyinen - Surge 200A Kapasitanssi @ Taajuus 1100pF @ 1kHz