Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72542V0250K062
B72542V0250K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72542V0250K062 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72542V0250K062
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 39V 1.2KA 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B72542V0250K062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 39V 1.2KA 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 91528 pcs Tietolomake CTVS, Standard
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 39V
Varistorin jännite (min) 35.1V Varistorin jännite (maksimi) 42.9V
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric) Muut nimet 495-77186-6
Käyttölämpötila - Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 31V Suurin AC volttia 25V
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 9.6J Yksityiskohtainen kuvaus 39V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2220 (5750 Metric)