Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72580V0300K062
B72580V0300K062
B72580V0300K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72580V0300K062 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72580V0300K062
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 47V 800A 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B72580V0300K062 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 47V 800A 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 104389 pcs Tietolomake CTVS, Standard
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 47V
Varistorin jännite (min) 42.3V Varistorin jännite (maksimi) 51.7V
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Muut nimet 495-7114-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 38V Suurin AC volttia 30V
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 4.2J Yksityiskohtainen kuvaus 47V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric)
Nykyinen - Surge 800A Kapasitanssi @ Taajuus 2000pF @ 1kHz