Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72582V3140S272
B72582V3140S272
B72582V3140S272
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72582V3140S272 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72582V3140S272
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 22V 800A 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B72582V3140S272 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 22V 800A 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6025 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 22V
Varistorin jännite (maksimi) 27V Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila - Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 16V Suurin AC volttia 14V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 2.4J
Yksityiskohtainen kuvaus 22V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1812 (4532 Metric) Nykyinen - Surge 800A