B72762A2170S160
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72762A2170S160 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B72762A2170S160 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | VARISTOR 32.5V 10A 0405 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B72762A2170S160 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 32.5V 10A 0405 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4179 pcs | Tietolomake | B727x,725x, CA,CT 04,06,08xx |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 32.5V |
| Varistorin jännite (min) | 25V | Varistorin jännite (maksimi) | 40V |
| Sarja | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0405 (1012 Metric) | Muut nimet | 495-3430-2 CA04P2S17TLCG |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 2 |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 22V | Suurin AC volttia | 17V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | energia | 0.01J |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 32.5V 10A Varistor 2 Circuit Surface Mount, MLCV 0405 (1012 Metric) | Nykyinen - Surge | 10A |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 75pF @ 1MHz |