Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78108T3821K
B78108T3821K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78108T3821K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78108T3821K
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 820NH 500MA 550 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B78108T3821K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 820NH 500MA 550 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5141 pcs Tietolomake B78108T, B78148T Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) suojaus Unshielded
Sarja MCC Arvioinnit -
Q @ Freq 35 @ 25.2MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B78108T3821K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25.2MHz
induktanssi 820nH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 230MHz Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 550 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Nykyinen arvostelu 500mA