Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78148E1222K009
B78148E1222K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78148E1222K009 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78148E1222K009
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 3.4A 57 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero B78148E1222K009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 3.4A 57 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 316523 pcs Tietolomake B78108E, B78148E Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm) suojaus Unshielded
Sarja BC Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 1MHz Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B78148E1222K 9
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 150MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.4A 57 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 57 mOhm Max Nykyinen arvostelu 3.4A
Nykyinen - värikylläisyys 4A