B78148S1564J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78148S1564J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B78148S1564J000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 560UH 160MA 8.8 OHM TH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B78148S1564J000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 560UH 160MA 8.8 OHM TH | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 356332 pcs | Tietolomake | B78108S, B78148S Series |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±5% | Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | BC | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 60 @ 796kHz | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | Radial | Muut nimet | B78148S1564J B78148S1564J-ND |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali - Core | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika | 26 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktanssiaste - Testi | 2MHz | induktanssi | 560µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | Taajuus - Self Resonant | 160MHz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 560µH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 8.8 Ohm Max Radial | DC Resistance (DCR) | 8.8 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu | 160mA | Nykyinen - värikylläisyys | - |