Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78148T1123J9
B78148T1123J9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78148T1123J9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78148T1123J9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 12UH 190MA 2.4 OHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B78148T1123J9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 12UH 190MA 2.4 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5005 pcs Tietolomake
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.130" Dia (3.30mm) suojaus Unshielded
Sarja MCC Arvioinnit -
Q @ Freq 55 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Box (TB)