Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78148T1272J000
B78148T1272J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78148T1272J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78148T1272J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B78148T1272J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5932 pcs Tietolomake
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.130" Dia (3.30mm) suojaus Unshielded
Sarja MCC Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)