Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B81122A1104M
B81122A1104M
B81122A1104M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B81122A1104M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B81122A1104M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B81122A1104M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4328 pcs Tietolomake B81122 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Sarja B81122 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1644
B81122A1104M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.807" (20.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP) Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP) Radial
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset EMI, RFI Suppression