Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82141A1822K000
B82141A1822K000
B82141A1822K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82141A1822K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82141A1822K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 450MA 520 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero B82141A1822K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 450MA 520 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 394027 pcs Tietolomake B82141A, B Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm) suojaus Unshielded
Sarja SBC Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)