Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82143A1103K
B82143A1103K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82143A1103K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82143A1103K
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 10UH 1.1A 250 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B82143A1103K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 10UH 1.1A 250 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5561 pcs Tietolomake B82143A,B Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) suojaus Unshielded
Sarja HBC Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 21MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 250 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.1A Nykyinen - värikylläisyys -