Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82144A2103K000
B82144A2103K000
B82144A2103K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82144A2103K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82144A2103K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 10UH 1.4A 220 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs37500 pcs
Product parameter
Osa numero B82144A2103K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 10UH 1.4A 220 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 270792 pcs Tietolomake B82144A Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) suojaus Unshielded
Sarja LBC Arvioinnit -
Q @ Freq 60 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)