Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82144A2223K000
B82144A2223K000
B82144A2223K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82144A2223K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82144A2223K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.1A 350 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B82144A2223K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.1A 350 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 139665 pcs Tietolomake B82144A Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) suojaus Unshielded
Sarja LBC Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 2.52MHz Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 495-5617-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 12MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 350 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.1A Nykyinen - värikylläisyys -