Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82144A2682K000
B82144A2682K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82144A2682K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82144A2682K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 1.5A 190 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B82144A2682K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 1.5A 190 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 235611 pcs Tietolomake B82144A Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) suojaus Unshielded
Sarja LBC Arvioinnit -
Q @ Freq 40 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)