Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82412A3680K
B82412A3680K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82412A3680K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82412A3680K
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68NH 440MA 250 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B82412A3680K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68NH 440MA 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5533 pcs Tietolomake B82412A Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 60 @ 500MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD Muut nimet B82412A3680K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 10MHz
induktanssi 68nH Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm)
Taajuus - Self Resonant 1.35GHz Yksityiskohtainen kuvaus 68nH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 250 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Nykyinen arvostelu 440mA