Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82422A1682J100
B82422A1682J100
B82422A1682J100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82422A1682J100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82422A1682J100
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 135MA 2.8 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero B82422A1682J100 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 135MA 2.8 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 321430 pcs Tietolomake B82422Ax100 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 27 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1MHz
induktanssi 6.8µH Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
Taajuus - Self Resonant 90MHz Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 2.8 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Nykyinen arvostelu 135mA