Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82422H1104J000
B82422H1104J000
B82422H1104J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82422H1104J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82422H1104J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 100UH 90MA 4.8 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero B82422H1104J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 100UH 90MA 4.8 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 234391 pcs Tietolomake B82422H Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 20 @ 796kHz Pakkaus Tape & Reel (TR)