B82442H1104J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82442H1104J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82442H1104J |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS (TDK) |
| Kuvaus | FIXED IND 100UH 350MA 1.28 OHM |
Product parameter
| Osa numero | B82442H1104J | Valmistaja | EPCOS (TDK) |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 100UH 350MA 1.28 OHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 127070 pcs | Tietolomake | B82442H |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Käyttö | Unshielded |
| Tyyppi | Wirewound | Koko / Dimension | 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) |
| Sarja | SIMID | RoHS-tila | Tape & Reel (TR) |
| Arvioinnit | AEC-Q200 | Polarisaatio | 2-SMD, J-Lead |
| Muut nimet | 495-75637-2 B82442H1104J-ND B82442H1104J000 |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks | Valmistajan osanumero | B82442H1104J |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.209" (5.30mm) | Laitteiston tyyppi | 100µH |
| Taajuus - Testi | 6MHz | Taajuus - Self Resonant | 1.28 Ohm Max |
| Laajennettu kuvaus | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 1.28 Ohm Max 2-SMD, J-Lead | ESR (Equivalent Series Resistance) | ±5% |
| Halkaisija - Olkapää | 20 @ 796kHz | Kuvaus | FIXED IND 100UH 350MA 1.28 OHM |
| Viiveaika | 796kHz | DC Resistance (DCR) | - |
| Nykyinen arvostelu | 350mA | Nykyinen - värikylläisyys | Ferrite |