Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82442H1223K000
B82442H1223K000
B82442H1223K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82442H1223K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82442H1223K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 670MA 350 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs
Product parameter
Osa numero B82442H1223K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 670MA 350 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 118952 pcs Tietolomake B82442H
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 2220 (5650 Metric)
Koko / Dimension 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Muut nimet 495-1788-2
B82442H1223K
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.209" (5.30mm) Taajuus - Self Resonant 13MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 350 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 670mA Nykyinen - värikylläisyys -