B82442T1104K050
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82442T1104K050 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82442T1104K050 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 100UH 510MA 990 MOHM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1500 pcs | 3000 pcs | 7500 pcs | 10500 pcs | |
Product parameter
| Osa numero | B82442T1104K050 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 100UH 510MA 990 MOHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 96396 pcs | Tietolomake | B82442T Series |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±10% | Toimittaja Device Package | 2220 (5650 Metric) |
| Koko / Dimension | 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | SIMID | Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | 20 @ 796kHz | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |