Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82442T1334K050
B82442T1334K050
B82442T1334K050
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82442T1334K050 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82442T1334K050
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 330UH 280MA 3.29 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B82442T1334K050 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 330UH 280MA 3.29 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 71149 pcs Tietolomake B82442T Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 2220 (5650 Metric)
Koko / Dimension 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 20 @ 796kHz Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead Muut nimet 495-75646-6
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 796kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.209" (5.30mm) Taajuus - Self Resonant 3.4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 3.29 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 3.29 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 280mA Nykyinen - värikylläisyys 430mA