Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82472P6223M000
B82472P6223M000
B82472P6223M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82472P6223M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82472P6223M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.45A 91 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero B82472P6223M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.45A 91 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75471 pcs Tietolomake B82472P6 Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) suojaus Shielded