B82476A1102M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82476A1102M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82476A1102M000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FIXED IND 1UH 6.8A 8 MOHM SMD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B82476A1102M000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 1UH 6.8A 8 MOHM SMD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 73291 pcs | Tietolomake | B82476A1 Series |
| Kategoria | Induktorit, kelat, kuristimet | Tyyppi | Wirewound |
| Toleranssi | ±20% | Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm) | suojaus | Unshielded |
| Sarja | B82476A1 | Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | Nonstandard | Muut nimet | 495-2684-2 B82476A1102M |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaali - Core | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika | 18 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Induktanssiaste - Testi | 100kHz | induktanssi | 1µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.200" (5.08mm) | Taajuus - Self Resonant | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 6.8A 8 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 8 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu | 6.8A | Nykyinen - värikylläisyys | 9A |