Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82477D4333M000
B82477D4333M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82477D4333M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82477D4333M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 2.3A 110 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
Product parameter
Osa numero B82477D4333M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 2.3A 110 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 67849 pcs Tietolomake B82477D Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) suojaus Shielded