Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82477P2682M000
B82477P2682M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82477P2682M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82477P2682M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 4.8A 20 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B82477P2682M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 4.8A 20 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70803 pcs Tietolomake B82477P2 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) suojaus Shielded
Sarja B82477P2 Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 495-77118-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 4.8A 20 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.8A Nykyinen - värikylläisyys 4.8A