Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82496C3680G000
B82496C3680G000
B82496C3680G000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82496C3680G000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82496C3680G000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68NH 230MA 1.3 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero B82496C3680G000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 68NH 230MA 1.3 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 364517 pcs Tietolomake B82496C
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±2% Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit AEC-Q200
Q @ Freq 14 @ 100MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)