Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B82498F3151J000
B82498F3151J000
B82498F3151J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82498F3151J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82498F3151J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 150NH 400MA 420 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero B82498F3151J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 150NH 400MA 420 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 225549 pcs Tietolomake B82498F Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) suojaus Unshielded
Sarja SIMID Arvioinnit -
Q @ Freq 45 @ 250MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 495-3434-2
B82498F3151J
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ceramic
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm) Taajuus - Self Resonant 1.15GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 420 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -