B82720A2301N042
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82720A2301N042 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82720A2301N042 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CMC 22MH 300MA 2LN TH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 400 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B82720A2301N042 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CMC 22MH 300MA 2LN TH | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 55654 pcs | Tietolomake | B82720A,K Series Datasheet |
| Kategoria | Suodattimet | Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | 250V | Koko / Dimension | 0.560" L x 0.560" W (14.22mm x 14.22mm) |
| Sarja | B82720 | Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tray | Pakkaus / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Muut nimet | B82720A2301N 42 B82720A2301N42 |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines | 2 | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 20 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Induktanssi @ Taajuus | 22mH @ 10kHz |
| Korkeus (Max) | 0.378" H (9.60mm) | Suodatintyyppi | Power Line |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 22mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 1.5 Ohm (Typ) |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | 1.5 Ohm (Typ) | Card Paksuus (mm) | 300mA |