B82730G3601A020
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82730G3601A020 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82730G3601A020 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CMC 4.7MH 600MA 2LN TH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 704 pcs | 1408 pcs | 2816 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B82730G3601A020 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CMC 4.7MH 600MA 2LN TH | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 66297 pcs | Tietolomake | B82730U Series |
| Kategoria | Suodattimet | Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | 300V | Koko / Dimension | 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm) |
| Sarja | B82730 | Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tray | Pakkaus / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Muut nimet | 495-75373 B82730G3601A 20 B82730G3601A020-ND B82730G3601A20 |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines | 2 | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 22 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Induktanssi @ Taajuus | 4.7mH @ 10kHz |
| Korkeus (Max) | 0.472" (12.00mm) | Suodatintyyppi | Power Line |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 4.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 920 mOhm (Typ) |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | 920 mOhm (Typ) | Card Paksuus (mm) | 600mA |