Koti > Tuotteet > Suodattimet > Yleiset toimintatangot > B82731M2701A030
B82731M2701A030
B82731M2701A030
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82731M2701A030 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82731M2701A030
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CMC 27MH 700MA 2LN TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
800 pcs1600 pcs3200 pcs
Product parameter
Osa numero B82731M2701A030 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CMC 27MH 700MA 2LN TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65213 pcs Tietolomake B82731M,H Series
Kategoria Suodattimet Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm)