Koti > Tuotteet > Suodattimet > Yleiset toimintatangot > B82732F2901B001
B82732F2901B001
B82732F2901B001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82732F2901B001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82732F2901B001
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CMC 27MH 900MA 2LN TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs448 pcs
896 pcs1344 pcs2688 pcs
Product parameter
Osa numero B82732F2901B001 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CMC 27MH 900MA 2LN TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 79820 pcs Tietolomake B82732F Series Datasheet
Kategoria Suodattimet Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Koko / Dimension 0.965" L x 0.571" W (24.50mm x 14.50mm)