B82733F2701B001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82733F2701B001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82733F2701B001 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CMC 100MH 700MA 2LN TH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 280 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 560 pcs | 1120 pcs | 2520 pcs | |||
Product parameter
| Osa numero | B82733F2701B001 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CMC 100MH 700MA 2LN TH | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 74191 pcs | Tietolomake | B82733F,V Series Datasheet |
| Kategoria | Suodattimet | Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | 300V | Koko / Dimension | 1.043" L x 0.976" W (26.50mm x 24.80mm) |
| Sarja | B82733 | Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tray | Pakkaus / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Muut nimet | 495-2788 B82733F2701B 1 B82733F2701B 1 B82733F2701B1 |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines | 2 | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Induktanssi @ Taajuus | 100mH @ 10kHz |
| Korkeus (Max) | 0.551" (14.00mm) | Suodatintyyppi | Power Line |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 100mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.81 Ohm (Typ) |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | 1.81 Ohm (Typ) | Card Paksuus (mm) | 700mA |