Koti > Tuotteet > Suodattimet > Yleiset toimintatangot > B82789C0223H002
B82789C0223H002
B82789C0223H002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82789C0223H002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B82789C0223H002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B82789C0223H002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 88439 pcs Tietolomake B92789C0(S0)Series
Kategoria Suodattimet Voltage Rating - DC 80V
Voltage Rating - AC 42V Koko / Dimension 0.205" L x 0.126" W (5.20mm x 3.20mm)
Sarja B82789 Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Cut Tape (CT) Muut nimet 495-76646-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssi @ Taajuus 22µH @ 100kHz Korkeus (Max) 0.118" (3.00mm)
Suodatintyyppi Signal Line ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 250mA DCR 580 mOhm DC-vastus (DCR) (maksimi) 580 mOhm
Card Paksuus (mm) 250mA Hyväksynnät -