B82790C0475N265
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82790C0475N265 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82790C0475N265 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CMC 4.7MH 200MA 2LN SMD AEC-Q200 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1500 pcs | 3000 pcs | |||
Product parameter
| Osa numero | B82790C0475N265 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CMC 4.7MH 200MA 2LN SMD AEC-Q200 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 60400 pcs | Tietolomake | B82790C,S Series |
| Kategoria | Suodattimet | Voltage Rating - DC | 80V |
| Voltage Rating - AC | 42V | Koko / Dimension | 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm) |
| Sarja | B82790 | Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | Horizontal, 4 Gull Wing |
| Muut nimet | 495-4415-2 B82790C 475N265 B82790C475N265 |
Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines | 2 | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 8 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Induktanssi @ Taajuus | 4.7mH @ 10kHz |
| Korkeus (Max) | 0.205" (5.20mm) | Suodatintyyppi | Signal Line |
| ominaisuudet | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 4.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200mA DCR 510 mOhm (Typ) |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | 510 mOhm (Typ) | Card Paksuus (mm) | 200mA |