B82799C224N1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B82799C224N1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B82799C224N1 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CMC 220UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B82799C224N1 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CMC 220UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4651 pcs | Tietolomake | B82799C0/S0 Series |
| Kategoria | Suodattimet | Voltage Rating - DC | 80V |
| Voltage Rating - AC | 42V | Koko / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Sarja | B82799 | Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | Horizontal, 4 L-Lead |
| Muut nimet | B82799C 224N 1 B82799C0224N001 |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C |
| Lukumäärä Lines | 2 | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Induktanssi @ Taajuus | 220µH @ 100kHz | Korkeus (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Suodatintyyppi | Signal Line | ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 220µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200mA DCR 200 mOhm (Typ) | DC-vastus (DCR) (maksimi) | 200 mOhm (Typ) |
| Card Paksuus (mm) | 200mA | Hyväksynnät | - |